WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK ŁÓDŹ METODĄ PROFHILO

NOWA JA REKLAMA FB

NOWA JA! NOWY JA!…

Skorzystaj z naszej wakacyjnej promocji – 20 %.

Promocja potrwa do końca sierpnia 2019!

Wypełnianie zmarszczek Łódź – molekula młodości z zabiegiem PROFHILO, nagrodzonym złotą statuetką międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej w Paryżu.

Poprawianie owalu twarzy i remodeling skóry dzięki nowemu zabiegowi na bazie kwasu HYBRYDY KWASU HIALURONOWEGO, 5 SPECJALNIE OPRACOWANYCH PUNKTÓW Z KAŻDEJ STRONY TWARZY.

Preparat Profhilo® składa się z opatentowanych Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry. Preparat ten gwarantuje najwyższe z dostępnych na świecie stężeń substancji czynnej bo aż 64mg. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które likwidują wiotkość skóry. To nowa skuteczna metoda odmładzania wykonywana w gabinetach lekarskich przez wyszkolonych i certyfikowanych lekarzy. Wypełnianie zmarszczek Łódź to nowoczesna i nieinwazyjna metoda odmładzania

EFEKTY ZABIEGU:

 • przywraca utracony owal twarzy
 • neutralizuje „chomiczki” i wysmukla rysy twarzy
 • napina skórę i nadaje sprężystość
 • wygładza zmarszki
 • widoczne efekty utrzymują się aż do roku czasu

Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezultaty, ogranicza niedogodności. Podanie preparatu wyraźnie zwiększa napięcie tkankowe dając delikatny, naturalny efekt liftingu skóry.

WSKAZANIA:

 • zmarszczki pionowe i poziome twarzy
 • opadnięte policzki
 • zwiotczała skóra
 • utracony kontur twarzy

O ZABIEGU:

Wypełnianie zmarszczek Łódź zabiegiem Profhilo – działa natychmiastowo!

Jest jednym z najbezpieczniejszych specjalistycznych preparatów dermatologicznych do liftingu i odmładzania twarzy. Tylko profhilo nie zawiera żadnej przedłużającej użyteczność chemii, emulgatorów i zagęstników. Dzięki temu Pacjent nie jest narażony na uczulenia czy podrażnienia skóry, w reakcji na sztuczne składniki.

Profhilo idealnie integruje się z tkankami, gdyż jest na bazie naturalnego kwasu hialuronowego-głównego komponenta skóry. Został stworzony w celu przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkują zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej, podpoliczkowej i lini żuchwy (tzw. „chomiczków”)

Kwas hialuronowy to nie wszystko! 

W medycynie estetycznej do tej pory stosowany był kwas hialuronowy naturalny i sieciowy. Naturalny kwas hialuronowy nawilżał skórę, jednak już po 1-2 dniach od wstrzyknięcia ulegał w skórze zniszczeniu. Dlatego wymagane były częste zabiegi ostrzykiwania.

Natomiast tzw. kwas hialuronowy sieciowy chemicznie miał przedłużoną żywotność. Nie ulegał co prawda w skórze tak szybkiemu rozpadowi, ale pozbawiony był najważniejszych zalet, tj. funkcji nawilżającej i regeneracyjnej dla komórek. Stawał się neutralnym implantem.

PROFhilo-więcej niż kwas hialuronowy

Profhilo ma niespotykane do tej pory, skoncentrowane zalety naturalnego kwasu hialuronowego. Stabilizacja termiczna preparatu powoduje, że nie ma wad chemicznie sieciowego kwasu hialuronowego. Współpracuje z komórkami skóry i odbudowuje kolagen i elastynę.

Profhilo to nowoczesny preparat do odmładzania skóry. Posiada najwyższe na świecie stężenie kwasu hialuronowego . Jego zastosowanie skutkuje uruchomieniem procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry. Wpływa na rusztowanie skóry i jej gęstość. Profhilo zapewnia efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący.

Z badań klinicznych wynika, że optymalny efekt dają dwa zabiegi w odstępie jednego miesiąca.

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

PRZECIWSKAZANIA:

 • nie należy wstrzykiwać w obszary leczone w ciągu dwóch tygodni od dnia zabiegu
 • toksyna botulinowa: dwa tygodnie wcześniej
 • mikrodermabrazja, złuszczenie chemiczne, IPL: 1-2 tygodnie przed lub po leczeniu
 • laser frakcyjny (resurfacing skóry): 3-4 tygodnie odstępu
 • leczenie nie powinno być objęte w krótkim odstępie czasu po innych rutynowych procedurach medycznych (m.in. szczepienie ochronne)
 • zabiegi stomatologiczne – co najmniej dwa tygodnie przed

Wypełnianie zmarszczek Łódź

Cena promocyjna zabiegu – 800 pln

!!!promocja potrwa do końca sierpnia 2019

Masz pytania lub wątpliwości?

Zadzwoń lub umów się na konsultacje +48 608 061 706